+370 698 41777
info@filtravimosistemos.lt
Tilžės g. 26, Šiauliai

Turite klausymų? Nedvejokite, klauskite!

SIŲSTI
Close

Vandens nugeležinimas

Per didelis geležies kiekis vandenyje − vienas dažniausiai pasitaikančių vandentiekio vandens trūkumų. Geležies priemaišomis užterštas vandentiekio vanduo – tai ne tik estetinė problema, kai vanduo stiklinėje atrodo drumstas ir gelsvas. Jei vandenyje per daug geležies – tai neigiamai veikia jūsų ir jūsų namiškių sveikatą. Be to, geležies nuosėdos gadina ir daugumą buitinių prietaisų, naudojančių vandenį.

Šiuolaikiniai vandens filtrai yra pats efektyviausias vandens valymo būdas. Geležies priemaišos išvalomos organizmui visiškai saugiu metodu. Geležies šalinimo filtrai grąžina jūsų naudojamam vandeniui skaidrumą ir užtikrina maksimalų jūsų komfortą. Kokybiški filtrai išvalo ne tik kietąsias geležies daleles, bet ir vadinamąsias geležies bakterijas – organinius geležies junginius.  

Ar jums reikalingi vandens filtrai?

Ar jums reikalingi nugeležinimo filtrai, padės sužinoti vandens ištyrimas laboratorijoje. Arba paprastas buitinis testas:

  • Prileiskite iš krano stiklinę vandens. Pauostykite jį. Jei yra geležies priemaišų – veikiausiai vanduo turės specifinį geležies kvapą.
  • Palaikykite vandenį stiklinėje per naktį. Ryte jis turėtų būti drumstas, gelsvo atspalvio.
  • Jūsų vonioje ir ant praustuvo jau ėmė ryškėti nenusivalančios rūdžių spalvų dėmės. Jos atsiranda, kai geležies koncentracija vandenyje – daugiau nei 0,2 ml/l.
  • Jūsų namuose išskalbti balti skalbiniai įgyja gelsvą atspalvį.

Kartais pasitaiko, kad iš čiaupo bėgantis vanduo įgyja sieros vandenilio dujų kvapą – vadinamąjį supuvusio kiaušinio kvapą. Šią problemą išspręsti taip pat padės tik vandens nugeležinimo filtrai.

Be ištirpusios geležies bei rūdžių pavidalo geležies nuosėdų, vandenyje gali būti ir organinių geležies junginių – vadinamųjų geležies bakterijų. Jų yra beveik visur, dažniausiai matomos kaip gličios rūdžių apnašos, dengiančios vidines vandentiekio vamzdžio sieneles.

Paprasti buitiniai filtrai, skirti nedideliam kiekiui vandens valyti, šios problemos išspręsti nepadeda. Reikalingi didesni vandens filtrai namui.

Įsitikinote, kad jums tikrai reikia vandens valymo sistemos? Teisingas sprendimas! Sertifikuoti filtrai – funkcionalus, efektyvus ir ilgaamžis įrenginys. Be to, juos paprasta naudoti. Geriausi vandens filtrai nereikalauja jokio aptarnavimo. Būtiną profilaktiką kartą per metus atliks profesionalūs UAB „Filtravimo sistemos“ specialistai.

Kaip veikia nugeležinimo filtras?

Išties natūralus klausimas: jei geležis ištirpusi vandenyje, kaip ji „sugaunama“? Bet kokio tipo geležies filtrai ištirpusią geležį paverčia nuosėdomis ir ją sulaiko. Tam naudojama reagentinė arba bereagentė technologija.

Pigūs vandens filtrai, naudojantys reagentines medžiagas, sudaro klaidingą įspūdį, kad tokia technologija apskritai yra pigesnė. Vėliau toks vandens valymas pareikalaus daugiau išlaidų eksploatacijai: prireiks kas mėnesį pirkti reagentines medžiagas, dažniau keisti filtro vidų.

Bereagentiniai filtrai brangesni, nes papildomai reikia įsigyti aeracinę koloną, oro kompresorių ir srovės daviklį. Tačiau už orą, kurį jie naudoja vandens valymui, mokėti nebereikia: eksploatacijos išlaidų paprasčiausiai nebelieka. Be to, bereagenčiai filtrai vandenį valo efektyviau, be žalojančio poveikio sveikatai.

Vandens filtrai Šiauliai leis jums pamiršti geležies nuosėdų sukeliamus nepatogumus buityje, gersite skanesnį, sveikesnį vandenį.

    

 

Šie filtrai atlieka keleriopą funkciją – šalina ne tik vandenyje ištirpusią geležį, bet ir mangano junginius bei sulfidus (vandeniui suteikiančius nemalonų „supuvusių kiaušinių“ kvapą).… Plačiau...
Šie filtrai atlieka keleriopą funkciją – šalina ne tik vandenyje ištirpusią geležį, bet ir mangano junginius bei sulfidus (vandeniui suteikiančius nemalonų „supuvusių kiaušinių“ kvapą). Be šių junginių šalinimo šio tipo filtrai atlieka ir vandens mechaninio filtravimo funkciją (sulaiko nešvarumus –… Plačiau...
Šie filtrai atlieka keleriopą funkciją – šalina ne tik vandenyje ištirpusią geležį, bet ir mangano junginius bei sulfidus (vandeniui suteikiančius nemalonų „supuvusių kiaušinių“ kvapą). Be šių junginių šalinimo šio tipo filtrai atlieka ir vandens mechaninio filtravimo funkciją (sulaiko nešvarumus –… Plačiau...