+370 698 41777
info@filtravimosistemos.lt
Tilžės g. 26, Šiauliai

Turite klausymų? Nedvejokite, klauskite!

SIŲSTI
Close

Vandens filtrai biurui > FDL (Kuleris)

FDL (Kuleris)

Kompanijos AQUAFILTER vandens išpilstymo įrenginys FDL ( dar vadinamas kuleriu) yra puikus geriamo vandens problemos sprendimo būdas ofisuose, ligoninėse, mokyklose ir t.t. Šitas įrenginys užtikrina pastovų šviežaus, neužsistovėjusio ir aukščiausios kokybės geriamo vandens tiekimą vartotojui, naudojant atbulinio osmoso vandens filtravimo technologiją. Tuo negali pasigirti buteliuose išpilstyto vandens gamintojai.

Atbulinio osmoso valymo proceso metu iš vandens yra pašalinama organinės priemaišos, ištirpusios medžiagos ( nitratai, pesticidai,įvairiausios druskos ir kt.), sunkieji metalai, bakterijos bei virusai.

Visos šios priemaišos esančios vandenyje negali praeiti pro atbulinio osmoso membraną ir yra šalinamos tiesiai į kanalizaciją kaip teršalai, o išvalytas vanduo paduodamas naudojimui. Atbulinio osmoso vandens valymo technologija yra efektyviausia iš visų šiandien žinomų geriamo vandens valymo technologijų.

Mūsų „ kuleryje“ sumontuota keturių pakopų vandens valymo sistema, kurioje kiekviena pakopa yra labai svarbi galutiniam rezultatui.

Pirmoje pakopoje yra polipropileno mechaninis filtras , kuris praleidžia tik mažesnes nei 5 mikronai priemaišas vandenyje ( smėlis, dumblas, rudys ir t.t.). Sekanti pakopa yra kokoso riešuto granuliuotos aktyvuotos anglies filtras , kurio paskirtis sulaikyti chlorą bei organinius teršalus. Atbulinio osmoso membrana yra trečia pakopa šitoje sistemoje. Ji pašalina iš vandens iki 98 % visų ištirpusių medžiagų , taip pat visas bakterijas bei virusus. Šios membranos našumas yra iki 190 litrų aukštos kokybės vandens per parą. Paskutinės , ketvirtos pakopos paskirtis pašalinti likučius ištirpusių vandenyje dujų, kurios gali turėti įtakos vandens skoniui.Tai padaro aktyvuotos anglies filtras.

Atbulinio osmoso būdu paruoštas vanduo pasižymi puikiomis skoninėmis ir kvapinėmis savybėmis, yra labai gerai įsisavinamas žmogaus organizmo. Dėl šių priežasčių atbulinio osmoso būdu paruoštas vanduo puikiai malšina troškulį, gerina medžiagų apykaitą organizme, gerina savijautą ir nuotaiką, didina darbingumą, mažina nervingumą. Šis vanduo puikiai tinka dirbantiems intensyvų protinį ir fizinį darbą, sportuojantiems, tinka alergiškiems žmonėms, sergantiems medžiagų apykaitos ligomis ir panašiai. Proceso metu nenaudojamos jokios papildomos cheminės medžiagos, todėl atbulinio osmoso sistemos yra ne tik ekonomiškos ir ilgaamžės, bet ir ekologiškos. Vanduo, paruoštas naudojant atbulinio osmoso sistemą, pasižymi mažu druskingumu.

Elektroninis temperatūros reguliatorius kontroliuoja karšto ( 85-100 oC) ir šalto (4-12 oC) vandens temperatūrą.

Trys –viename: karštas ( 85-100 oC), šaltas(4-12 oC), kambario temperatūros geriamas vanduo.

Pagrindinės savybės:

Automatinė karšto ir šalto vandens temperatūros kontrolė

Paliečiamo tipo paleidimo jungikliai

Užvirusio vandens funkcija

Automatinis kaitinimo atjungimas nesant vandens

Šaldymo sistemoje nenaudojamas freonas

Didelis 8 litrų rezervuaras su lygio indikatoriumi

2,5 litro rezervuaras karštam vandeniui pagamintas iš nerudyjančio plieno SUS304.

 

Techninės charakteristikos FDL tipo:

Fitravimo pakopų skaičius

4

Jungtys

JACO

Membrana

TFC (75 GPD)

Našumas

Iki 190 ltr./parą

Minimalus išleidimas

> 92%

Min. /maks. Slėgis

2,8-6,0 baro

Naudojamo vandens temp.

2-40 oC

Aušinimo sistema

be freono

Kaitinimo elemento sunaudojamas galingumas

700W

Aušinimo sistemos sunaudojamas galingumas

100W

Karšto vandens temperatūra

85-100 oC

Šalto vandens temperatūra

4-12 oC

Šalto vandens rezervuaras

4,0 ltr.

Karšto vanens rezervuaras

2,5 ltr.

Kambario temperatūros rezervuaras

8,0 ltr.

Išmatavimai ( L x B x H )

320 x400 x1040 mm

Svoris

17 kg